Se afișează postările cu eticheta
ski
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
ski
.
Afișați toate postările
joi, 27 decembrie 2007
Arieseni
In weekendul trecut am fost cu parinti la Arieseni. A fost foarte tare. Multa zapada, multe fete ce sa mai zic distractie pe cinste. Am sa pun o poza de duminica :P
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)