Se afișează postările cu eticheta ski. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta ski. Afișați toate postările

joi, 27 decembrie 2007

Arieseni

In weekendul trecut am fost cu parinti la Arieseni. A fost foarte tare. Multa zapada, multe fete ce sa mai zic distractie pe cinste. Am sa pun o poza de duminica :P